Lesbrief Franse literatuur
Wie een boek leest dat niet valt weg te leggen, heeft een pareltje in handen. Maar hoe vind je zo’n boek? Deze lesbrief voor de bovenbouw geeft leerlingen handvatten om in één lesuur (of meer) hét boek te vinden dat bij hen past. Ze krijgen de vrijheid om buiten de boekenlijst of bibliotheek te kijken, en te ontdekken wat hun Franse leeftijdsgenoten lezen. De les sluit aan bij het Festival du Livre de Paris, van 11 tot 13 april 2025.
De leerdoelen passen binnen de toekomstige eindtermen van de domeinen A, B en C (communicatie, taalbewustzijn en cultuurbewustzijn).
Vul het formulier hieronder in en download de lesbrief kosteloos. Amusez-vous !
Meer lezen

Lesbrief Frans: Fête de la Musique
Van straatmuziek tot Franse cultuur: deze lesbrief laat leerlingen de Franse taal beleven. Een motiverende les rond La Fête de la Musique vol taal, creativiteit en context.

Lesbrief Frans: Street art in Parijs
Van muur tot meesterwerk. Met deze lesbrief ontdekken leerlingen Franse streetart en werken ze actief aan taalvaardigheden, interpretatie en creativiteit binnen een actuele culturele context.