Motiveer uw leerlingen met Biologie interactief

Leerlingen motiveren is een van de grootste uitdagingen in uw vak als docent. Biologie interactief biedt uitkomst. Het lesmateriaal sluit volledig aan op de vmbo-leerling: het is fris, eigentijds, overzichtelijk en praktisch.

Niet alleen het materiaal, maar ook de werkwijze motiveert de leerlingen. Met de werkboeken, één voor elk examenonderwerp, zijn ze doelgericht bezig met de voorbereiding op het eindexamen.

Alle leerstof voor leerjaar 3 en 4 staat compact in één informatieboek. De werkboeken zijn in leerjaar 3 en 4 in willekeurige volgorde aan te bieden. Prettig voor u, want u bepaalt wanneer welke lesstof aan bod komt.

Meer informatie vindt u op de website van Biologie interactief.

Biologie interactief sluit aan op de leefwereld van leerlingen.

Joep Bonenkamp, Biologie docent, Broeckland college, Breukelen

Door Biologie interactief worden kinderen geprikkeld zelf op zoek te gaan naar antwoorden, en dat werkt!

Esmeralda van der Pluijm